فعال/غیرغعال کردن انتقال حساب جاری به سپرده در اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس(PTC)

فعال/غیرغعال کردن انتقال حساب جاری به سپرده در اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس(PTC)

امروزه داشتن یک سایت کلیکی خوب و پربازدید به یک موفقیت تبدیل شده و هر وب مستری آرزوی آن را دارد.پس شما هم به عنوان مدیر سایت تبلیغات کلیکی زئوس(PTC) باید بتوانید خودتان را از میان میلیون ها سایت به کاربران نشان دهید و یکی ازبهترین راه ها داشتن تعامل با کاربران سایت است.

تبلیغات کلیکی روی کاغذ ایده ی بسیار خوبی می باشد. چون بودجه شما کاملاً بر اساس بازخورد تبلیغات تون خرج می شود. یعنی تا زمانی که روی آگهی شما کلیک نشده پولی از حساب تان کم نمی شود. معمولًا شرکت های بزرگی که سرویس تبلیغات کلیکی ارائه می دهند امکانات زیادی برای مدیریت آگهی در اختیارتان میذارن که با این امکانات می توانید آمار دقیقی از بازخورد آگهی ها به دست بیارید و رفتار مشتری ها رو نسبت به کالا یا خدمات و روش های تبلیغاتی خودتان بسنجید .

در اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس(PTC) مدیران سایت بنا به دلایلی می  تواند برای نقل و انتقالات کاربران، قسمت مالی سایت به نام تبدیل حساب جاری به سپرده را فعال یا غیرفعال کند و قبل از این تغییرات بهتر است در انجمن سایت به کاربران اطلاع رسانی شود،  که برای تنظیمات این بخش مراحل زیر را باید طی نمود:

انتقال حساب جاری به سپرده در اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس

۱- وارد حساب کاربری admin شده و به قمست مدیریت سایت بروید(طبق تصویر زیر):

انتقال حساب جاری به سپرده در اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس۲- در قسمت “عمومی-قفل مدیریت” به بخش “تنظیمات درگاه پرداخت” بروید(طبق تصویر زیر):

انتقال حساب جاری به سپرده در اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس

۳- در سمت پائین این صفحه، در قسمت “انتقال جاری به سپرده” دو فیلد برای تنظیمات این انتقال حساب جاری به سپرده در نظر گرفته شده است که فیلد اول اگر عدد ۱ باشد یعنی این سیستم فعال و اگر ۰ باشد یعنی غیرفعال می باشد و فیلد دوم به نام حداقل افزایش موجودی می باشد و این فیلد زمانی عمل می کند که فیلد اول در حالت ۱(فعال) باشد(طبق تصویر زیر):

انتقال حساب جاری به سپرده در اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس

در آموزش های بعدی با قسمت های مختلف این بخش از اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس(PTC) آشنا خواهید شد.

 

در پایان یادآور می شود که از طریق انجمن پشتیانی سایت می توانید مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

امیدواریم این آموزش نیز مثل آموزش های قبلی شما را راضی کرده باشد.

به شبکه های اجتماعی ما سر بزنید

این نوشته را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *