آموزش خرید آگهی های عضویتی در اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس(PTC)

آموزش خرید آگهی های عضویتی در اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس(PTC)

تبلیغات قبل از اینکه یک هنر باشد یک علم است و تنها زمانی مؤثر خواهد بود که به عنوان آمیزه ای از علم و هنر استفاده شود. انجام تحقیقات بازاریابی، شناسایی مخاطبان و کسب اطلاعات به روز، و ترکیب آن با طرح ها و گرافیک های هماهنگ با هویت سازمان، باعث افزایش چشم گیر اثربخشی تبلیغات می شود.

در اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس(PTC) امکانات بسیار جالبی وجود دارد از جمله اینکه، شما می توانید کاربر را تشویق کنید تا در سایت مربوطه شما عضو شده و از امکانات سایت شما استفاده کند و در نتیجه این کار شما در حقیقت یک نوعی بازاریابی می باشد.

گام به گام نحوه خرید آگهی های عضویتی را آموزش می دهیم و در ابتدا خاطر نشان می کنیم که قبل از خرید عضویت باید حساب سپرده خود به میزان نوع و تعداد این آگهی های عضویتی افزایش داده باشید.

آموزش خرید آگهی های عضویتی

۱- ابتدا با توجه به اطلاعات کاربری به پنل کاربری خود وارد شوید(طبق تصویر زیر):

آموزش خرید آگهی های عضویتی

۲- در پنل کاربری خود در قسمت “تبلیغات و آگهی” قسمت “تبلیغ دهندگان” کلیک کنید(طبق تصویر زیر):

آموزش خرید آگهی های عضویتی

۳- بعد از کلیک کردن منوی “تبلیغ دهندگان” از قسمت “عضویت درخواستی” گزینه “خرید عضویت” را کلیک کنید، یعنی بسته به تعداد و نوع آگهی های عضویتی خود ابتدا بایستی خرید کنید، سپس تبلیغات عضویتی خودتان را درج کنید(طبق تصویر زیر):

آموزش خرید آگهی های عضویتی

۴- در صفحه بعدی که بعد از کلیک بر روی دکمه “خرید عضویت” باز می شود، باید مشخص کنید که چه تعداد آگهی عضویتی و چه نوع آگهی عضویتی(استاندارد، مینی) را می خواهید بخرید را انتخاب نموده و دکمه پرداخت را بزنید تا فرآیند خرید تکمیل شده و مبلغ از حساب سپرده شماکه قبلاً شارژ کرده بودید از این حساب برداشته شود و در نهایت پیغام “نقل و انتقال با موفقیت انجام شد” را خواهید دید(طبق تصویر زیر):

آموزش خرید آگهی های عضویتی

 

در آموزش های بعدی با قسمت های مختلف این بخش از اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس(PTC) آشنا خواهید شد.

 

در پایان یادآور می شود که از طریق انجمن پشتیانی سایت می توانید مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

به شبکه های اجتماعی ما سر بزنید

این نوشته را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *