آموزش خرید آگهی های بنر در اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس(PTC)

آموزش خرید آگهی های بنر در اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس(PTC)

جذابیت اولین چیزی است که باعث می شود تا یک کاربر ، یک بنر تبلیغاتی را مشاهده کند. امروزه کاربران در اینترنت به صورت غیر قابل پیش بینی باحجم وسیعی از بنرها مواجه هستند. پس اگر می خواهیم تا کاربران را به سوی خود جلب کنیم می بایست بنرهای تبلیغاتی جذاب را برایشان به نمایش بگذاریم. یکی از مهمترین اجزای انتقال پیام در بنرهای تبلیغاتی، تصاویر هستند.

خرید آگهی های بنر

در اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس(PTC) امکانات بسیار جالبی وجود دارد از جمله اینکه، شما می توانید آگهی های خود را در قالب بنر طراحی نموده و به کاربران نمایش دهید.

گام به گام نحوه خرید آگهی های بنر را آموزش می دهیم و در ابتدا خاطر نشان می کنیم که قبل از خرید عضویت باید حساب سپرده خود به میزان نوع و تعداد این آگهی های بنر افزایش داده باشید.

 

 

۱- در پنل کاربری خود در قسمت “تبلیغات و آگهی” قسمت “تبلیغ دهندگان” کلیک کنید(طبق تصویر زیر):

 خرید آگهی های بنر

۲- بعد از کلیک کردن منوی “تبلیغ دهندگان” از قسمت “بنر ویژه” گزینه “خرید پلن نمایش” را کلیک کنید، یعنی بسته به تعداد و نوع آگهی های بنر خود ابتدا بایستی خرید کنید، سپس تبلیغات بنر خودتان را درج کنید(طبق تصویر زیر):

 خرید آگهی های بنر

۳- در صفحه بعدی که بعد از کلیک بر روی دکمه “خرید پلن نمایش” باز می شود، باید مشخص کنید که چه تعداد پلن نمایشی را می خواهید بخرید را انتخاب نموده و دکمه پرداخت را بزنید تا فرآیند خرید تکمیل شده و مبلغ از حساب سپرده شماکه قبلاً شارژ کرده بودید از این حساب برداشته شود(طبق تصویر زیر):

 خرید آگهی های بنر

۴- در نهایت پیغام “نقل و انتقال با موفقیت انجام شد” را خواهید دید(طبق تصویر زیر):

 خرید آگهی های بنر

 

در آموزش های بعدی با قسمت های مختلف این بخش از اسکریپت تبلیغات کلیکی زئوس(PTC) آشنا خواهید شد.

 

در پایان یادآور می شود که از طریق انجمن پشتیانی سایت می توانید مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *